Harmonogram dne

V naší sdružené škole neplatí pravidla klasické školní docházky. Nemusíte nosit omluvenky od doktorky, aby Vaše dítě bylo ve škole omluvené. Jste to pouze Vy, rodiče, kteří rozhodnou, zda v daný den dítě do školy dovezete, anebo se rozhodnete pro jiný třeba rodinný program. Respektujeme Vaše rozhodnutí. Nekontrolujeme docházku a nezapisujeme hodiny do třídních knih. Nemáme omluvené a neomluvené hodiny :-) Dítě nemusí psát domácí úkoly, ať v ten den "alespoň něco" dělá. Nedostane za neprobranou látku špatnou známku v testu. Proč? Protože přece nepíšeme testy a neznámkujeme. Jde o radost z učení, poznávání nových věcí a ne o známky. Život známky nerozdává. Život prověřuje vědomosti, schopnosti, vnitřní sílu a sebeúctu člověka a k tomu Vaše děti rádi povedeme :-)

Provozní doba sdružené školy

Pondělí – pátek, 8:00 – 17:00

Harmonogram dne

Příchod dětí: 8:00 – 9:00 (ranní družinka v mini školce)

Výuka: 9:00 – 12:30/13:00

Svačina: 10:30 - 11:00

Oběd: 12:30 – 13:30

Relaxace: 13:30 – 14:00

Volnočasový odpolední program (družina): 14:00 – 17:00

(pondělí: Jóga v denním životě, středa: dramaťáček - nepovinné, placené kroužky)

Rozdělení výukového týdne

Pondělí: výuka "v terénu" s pedagožkami (výstavy, semináře, workshopy, aj.)

Úterý: výuka s pedagožkou - "Komenského dny"

Středa: výuka s pedagožkou - "Komenského dny"

Čtvrtek: výuka s pedagožkou - "Komenského dny"

Pátek: výuka s lektorkami a lektorem zaměřená na AJ

* Je možné si vybrat pouze určité dny v týdnu. Tyto je třeba nahlásit týden dopředu.